Yalıkavak Marina’ küresel prestij’ için yarışıyor…

Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası ödülünün sahibi olan Yalıkavak Marina, aynı ünvanı birkez daha kazanmak için yarışıyor. Bu konuyu daha önce gündeme taşımıştım lakin önemi nedeniyle tekrar yazmak gerekiyor.

Hakan Atis

(18 Haziran 2020)

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülerek Türkiye’ye gurur yaşatan Yalıkavak Marina için oylama devam ediyor. 28 Ağustos 2020 tarihine kadar dileyenler (https://www.tyha.co.uk/marina-awards#form) üzerinden kolayca oy verebilir. Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli mega yat marinası olan Yalıkavak Marina, The British Yacht Harbour Association (TYHA) 5 Altın Çapa Sertifikası’na da sahip. 2019 yılında “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen tesis bu unvanı tekrar kazanmayı hedefliyor.

Yalıkavak Marina Direktörü Deniz Akaltan, sektörün deneyimli ve başarılı isimlerinden. Temsil ettiği kurumun başarı çıtasını her alanda daha da yükseltmeyi hedefliyor. Akaltan, görüşlerini şöyle dile getiriyor :  “Hizmete girdiğimiz ilk günden beri dünyanın en prestijli ödüllerini peş peşe toplayan Yalıkavak Marina olarak The British Yacht Harbour Association (TYHA) 5 Altın Çapa sertifikasına da sahibiz. 2019 yılında “Dünyanın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen Marinamız ile 2020’de de bu gurur verici unvanı taşımayı hedefliyoruz. Altın Çıpa kriterleri arasında marinanın dizaynından, servis alt yapısına, güvenlik sistemlerinden, hizmet kalitesine kadar birçok konu başlığı bulunuyor. Her biri yapılan rutin denetlemelerde ayrı ayrı kontrol ediliyor. Bu nedenle 5 Altın Çıpa ödülü alabilmek için eksiksiz servis sağlamak ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmak gerekiyor. Yalıkavak Marina tüm kriterleri en üst seviyede yerine getiren sayılı marinalardan biridir. Bu oylama, verdiğiniz hizmet kalitesinin yüksek standartlarının ve müşteri memnuniyetinin misafirleriniz tarafından da onaylandığını gösterir. Bizi birinciliğe, marinamızı ziyaret eden misafirlerimizin verdiği oyları taşıdı. Bu yüzden bizler için çok değerli ve önemli. Yaptığımız yatırımların ve gösterdiğimiz çabanın misafirlerimiz tarafından bu şekilde takdir edilmesi dünyanın en büyük ödülü.’

Hedef aynı başarıyı elde etmek…

2019 yılında en yakın rakiplerini farklı bir şekilde geride bıraktıklarını vurgulayan Yalıkavak Marina Direktörü Deniz Akaltan, dünya genelindeki sektörel gelişmeleri yakından izliyor. Şu haftalarda yoğun bir heyecan yaşayan başarılı yönetici görüşlerini www.hakanatis.com için şöyle ifade ediyor: ‘’Geçen yıl sonuçlar açıklandığında 26 Şubat – 2 Mart 2019 tarihleri arasında Dubai Uluslararası Boat Show fuarındaydık ve fuar yönetimi dahil fuara katılan hemen hemen tüm sektör temsilcileri bizleri tebrik ettiler. Ülkemizin marka elçisi olarak yıl boyunca katıldığımız diğer yurtiçi ve yurtdışı organizasyonlarında da durum değişmedi. Bunlar arasında Monaco Boat Show, Moscow Boat Show, CNR Avrasya Boat Show’un hepsinde çok olumlu mesajlar ve tebrikler aldık. Bir Türk marinası olarak bu tebrikleri ülkemiz adına kabul etmek çok gurur verici bir deneyimdi. Müşterilerimiz ve özellikle yat sahiplerimiz Yalıkavak Marina’nın diğer marinalardan çok daha farklı bir yerde olduğunu zaten biliyorlardı. Bu durum oylama ile birlikte uluslararası bir kurum tarafından da tescillenmiş oldu.”

Her oy çok önemli…

Yalıkavak Marina’nın  bu prestijli unvanı taşımaya devam etmesi için vereceğiniz her oy çok önemli.  TYHA’nın vereceği ödül için oy kullanmak oldukça kolay. (web adresi: https://www.tyha.co.uk/marina-awards#form) Buraya tıkladıktan sonra sayfada göreceğiniz yere Yalikavak Marina yazın, mail adresinizi ve varsa teknenizin ismini de ekleyerek oy verin (yoksa bu alana herhangi bir kelime de girebilirsiniz.) Oy vermek için bir yat sahibi olmak gerekli değil, dileyen herkes oy verebilir.

Tesisi tanıyalım…

“Burada Her Şey Sizin İçin” (It’s All About You) anlayışı ile deniz tutkusunu yıl boyu kesintisiz yaşatan Yalıkavak Marina, 620 yatı aynı anda ağırlayabiliyor; hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunuyor. Dünyanın önde gelen 100’den farklı markasına ev sahipliği yapan Yalıkavak Marina, Türk ve dünya mutfaklarından örnekler sunan gurme restoranları, butik otelleri ve Avrupa Birliği normlarındaki mavi bayraklı plajıyla deniz tutkusunu lüks resort anlayışıyla harmanlıyor. Böylece kişiye özel eşsiz bir marina deneyimi sunuyor.

Yalıkavak Marina’nın 2020-2021 döneminde Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası seçilebilmesi için sizlerde oy verin. Türkiye’nin ilk yüksek kapasiteli süper yat marinası hem yat sahiplerine hem de ziyaretçilere dinamik bir yaşam stili ve eşsiz ayrıcalıklar sunuyor.Konforlu tesisleri ve tecrübeli teknik servisiyle 140 metre uzunluğa kadar olan süper yatlara hizmet verebiliyor. 2019 yılında aralarında ikonik M/Y Phoenix II, S/Y Better Place, M/Y O’Mega ve M/Y Lady M & M/Y Saluzi’nin de bulunduğu 90’dan fazla super yat Yalıkavak Marina’yı ziyaret etti. Yalıkavak Marina, 100’den fazla markaya, gurme restoranlara, barlara, kafelere, kulüplere, çeşitli eğlence mekanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca “UNICEF Platin Kanatlar” programının katılımcısıdır. UNICEF Türkiye Ulusal Komitesi’ne destek olarak hem Türkiye hem de dünya çapında yardıma muhtaç çocukların temel haklarına kavuşmaları için çaba göstermektedir. Yılda 1000’den fazla kişiye istihdam sağlayan tesis, dünyanın 120 ülkesinden gelen misafirlerine de ev sahipliği yapıyor.  Bodrum Yarımadası’nın uluslararası platformlarda daha da güçlü tanıtılması için çalışmalar yürüten Yalıkavak Marina’nın misyonu Türkiye’yi önümüzdeki yıllarda da en iyi şekilde temsil etmek. Yolları açık olsun. Bu konuya 20 Haziran 2020 tarihli Milliyet Cumartesi’deki köşemde de değindim. Zira her destek önem taşıyor. Haydi, sizlerde Yalıkavak Marina için oy kullanmaya…

—————————————————————————————————————–

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

Bir WordPress.com Sitesidir.

Yukarı ↑

%d blogcu bunu beğendi: